PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1258}
7,3 163 631
ocen
7,3 10 1 163631
6,1 16
ocen krytyków
Uwierz w ducha
powrót do forum filmu Uwierz w ducha

ja z mama ilekroc to oglądamy haha ;D

Koszmarxd

Głupie pytanie, krócej by było kto nie płakał;P Oglądałam kilkadziesiąt razy na pewno a jak jest scena z Samem, Molly i Odą to wyję jak bóbr:D

ocenił(a) film na 9
alien_2

nooo ! na tej scenie to ja calkowicie leze :,(

Koszmarxd

I na ostatniej. A obejrzałam wczoraj jeszcze Love story- niby największy wyciskacz łez. Tak mówią chyba ci co nie widzieli Uwierz w ducha.

Koszmarxd

jasne że płaczę :-)szczególnie na końcu, jak Sam stoi w świetle i zegna sie z Molly i Oda i odchodzi to mnie mega rozczula :)Już mi sie płakać chce na samo wspomnienie :)))

monia198923

Dodam jeszcze ze jak słyszę te główna piosenke z filmu to tez mnie bierze, jest piekna i idealnie pasuje do filmu :)

ocenił(a) film na 9
monia198923

o tym momencie nie wspomnę on mnie wali na kolana slodki ;p wczoraj na tym 30 min ryczalanm xd

użytkownik usunięty
Koszmarxd

Chlipałam sobie przez prawie cały film, rozkleiłam się w momencie gdy Sam i Milly dotykają się poprzez Odę May a pod koniec to juz po prostu ryczałam jak bóbr. Piekny film, piękna milość

ocenił(a) film na 8
Koszmarxd

Ja nie płakałam =D

ocenił(a) film na 8
Chloe_Carter

ja także nie płakałam ;) zbyt mało realny był dla mnie ten film by wzbudzić takie emocje.

ocenił(a) film na 9
Koszmarxd

Flm oglądałem dziesiątki razy (jeden z filmów mojego dzieciństwa) ale wczoraj chyba za dużo wypiłem bo się poryczałem:)

ocenił(a) film na 3
Koszmarxd

Może prawie ze śmiechu - beka ze sceny z dzbanem.

ocenił(a) film na 7
Koszmarxd

Nie płakałam, ale śliczna scena z lepieniem w glinie, bardzo wzruszająca.

ocenił(a) film na 8
Koszmarxd

Mnie jakoś nie wzruszył,za to ten tak http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Awiate%C5%82ko+w+tunelu-1988-36627

ocenił(a) film na 10
Koszmarxd

płacze za każdym razem! ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones