PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567612}

BreakOut Kings

7,0 2 559
ocen
7,0 10 1 2559
BreakOut Kings
powrót do forum serialu BreakOut Kings

Psychologia na 10!

ocenił(a) serial na 9

BreakOut King obejrzałem jednym tchem, wszystkie 2 sezony oglądałem przez niecałe 5 dni. I jestem niesamowicie zadowolony. Chociaż jest to film akcji, których fanem ogólnie nie jestem, a i w tym serialu sama akcja mnie nie zachwycała, to najbardziej wciągnął mnie wątek psychologiczny. 2 rewelacyjne zagrane postacie, konkretnie Lloyd i
Jules. Ich osobowość mnie tak jakoś wciągnęła w ten serial, że w zasadzie oglądałem go głównie dla nich. Jimmi ma taką niesamowitą charyzmę, takie nieobecne spojrzenie, przez całe 2 epizody utożsamiałem się z nim. Natomiast Brooke od samego początku zdawała się być postacią, która z czasem stanie się coraz bardziej wyraźna.
Podejście Lowry'ego do uciekinierów, jego poglądy i wyrażenia, no cód miód po prostu :) Kilkakrotnie oglądając BK po prostu parsknąłem śmiechem, tak impulsywnie, bez większego powodu. Po prostu zobaczyłem jego wyraz twarzy.

I teraz mam pytanie do Was, znacie jeszcze jakieś seriale, w których psychologia odgrywa takie duże znaczenie? Albo może nawet większe, bo tutaj często zostawała spychana na bok. Jakiś serial w którym duże znaczenie odgrywają emocje, coś takiego, jak między Lloydem a Julianne.

ocenił(a) serial na 8
Garox

Hmm... Może "Mentalista"?

Garox

W 100% popieram, niesamowita postać i dobrze dobrany aktor, który fajnie ją wykreował i dodał uroku Lloyd'owi :) Pasuje idealnie do tej roli, lubię te jego ruchy głową do ramienia, specyficzny chód i postawę, no i tę gestykulację dłoni :P Niesamowity! Będę tęsknić za tym serialem, bo niedługo go kończę.

Też bym z chęcią obejrzała jakiś serial, gdzie istotną rolę odgrywa psycholog, do tego pokręcony i kreatywny, jak Lloyd ^^ Ale drugiego takiego chyba nie ma :P

A Tobie Garox mogę polecić miniserial "Sherlock" - http://www.filmweb.pl/serial/Sherlock-2010-528992
Świetnie wykreowana postać nowoczesnego Holmesa, który nie jest co prawda psychologiem, ale idealnie "czyta" ludzi i rozwiązuje zagadki kryminalne, a przy tym jest bardzo specyficznym i dosyć trudnym w obyciu człowiekiem :)

ocenił(a) serial na 8
Garox

Zgadzam się z tym, motywy psychologiczne w serialu to rewelka, wydaje mi sie ze najwiecej ich bylo w drugim sezonie. Pierwszy sezon mnie troche nudzil ale od poczatku drugiego wszystko juz sie rozkrecilo tak jak trzeba i serial zostal anulowany! Fail ; /

ocenił(a) serial na 7
Gothi_filmaniak

Zgadzam się w zupełności! Pierwszy sezon obejrzałam właściwie tylko dla Loyda. Drugi był już całkiem dobry, ale niestety nie uratowało to serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones