Raz po raz
powrót do forum 1 sezonu

Bez wątpienia serial z serii 'musisz zobaczyć do końca', by wyrobić sobie zdanie.
Pierwsze odcinki są średnie, gdyby nie pętla czasu pewnie przestałabym oglądać, ale miałam przeczucie, że jeszcze coś się zadzieje. No i miałam ochotę na coś koreańskiego;)
Dobry, a nawet bardzo dobry serial. Mądry, poruszający, niebanalny , mimo, iż początek na to nie wskazuje. Jak już wspomniałam, po 5. odcinku akcja nabiera tempa i widzowi wyłania się drugie dno. Resztę odcinków już pochłonęłam.
O czym traktuje? Jak to w pętli czasowej bywa główny bohater powtarza na nowo ten sam dzień i raz po raz przeżywa go na przeróżne sposoby. Czy da się zmienić przyszłość? A może przeszłość?
Jak dla mnie warto.

ocenił(a) serial na 5
Narodzona

Ja trochę wymęczyłam. Dobrze, że tylko 8 odcinków, bo więcej bym chyba nie dała rady. Trochę przynudnawe w niektórych momentach.

ocenił(a) serial na 10
Narodzona

Piękny wzruszający serial , tylko kompletnie nie zrozumiałam końcówki . Bardzo podobało mi się poruszenie kwestii związków , wypalenia , przemijającej miłości . Samo życie .

ocenił(a) serial na 5
Narodzona

Taki trochę wyciskacz łez. Prawie zawsze daje szansę do końca serialowi. Ten jest średni i dwie rzeczy mi się do końca nie spinają. Pierwsza to nagły obrót uczuć w pewnym momencie o 180 stopni, a druga rzecz to ostatni odcinek gdzie brakuje rozwinięcia. Natomiast ciekawe rozwiązanie to pokazanie tematu z perspektywy dwóch postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones