PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246103}
7,0 12 226
ocen
7,0 10 1 12226
7,0 9
ocen krytyków
Tsotsi
powrót do forum filmu Tsotsi

Gość miał dach nad głową, który wcale nie był pudełkiem i chodził nieźle ubrany, to nie jest ekstremalna bieda, w biedzie był jak uciekł z domu i mieszkał w betonowej rurze, także z tą ekstremalną biedą to bym nie przesadzał, bo ja jej w filmie nie widziałem, poza dzieciakami śpiącymi w rurach. Biedna dzielnica, owszem, ale nie była to bieda ekstremalna. A ta kobieta, która karmiła mu to dziecko miała całkiem ładne mieszkanko. My w Europie jak już zobaczymy że ktoś mieszka w domu z desek to od razu podnosimy jęki, że bieda, że dzieci boso chodzą, tylko że my na te nasze domy z cegły mamy kredyty na 30 lat, podobnie na nasze wspaniałe samochody na benzynę za 5 zł.

A w oddali parę razy mogliśmy dostrzec krajobraz centrum miasta, przy którym Warszawa może się schować.

ocenił(a) film na 8
m_listkiewicz

zgadzam się,to nie była ekstremalna bieda .Nie było ekstremalnego okrucieństwa tzw band zorganizowanych.Dla mnie film bardziej bajkowy, psychologiczny, z puentą .

m_listkiewicz

No właśnie, co to za bieda tam była! Żadna! My tu w Polsce polujemy na szczury, mieszkamy w ziemiankach i chodzimy w uniformach ze słomy. Hipokryzja!

ocenił(a) film na 8
m_listkiewicz

Ojej przecież było powiedziane , że w dzieciństwie mieszkał pod gołym dachem w betonowej rurze, a dopiero jak został "Tsotsi" bandziorem to mieszka w domu ma ubrania i pieniądze z rabunków . Nie wiem jak wy oglądacie ;D hehe

ocenił(a) film na 6
TrefnaPanna

chciałem zaktualizować - jeździmy samochodami na benzynę za 6 zł (a minął zaledwie rok od mojej wypowiedzi)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones